راه اندازی مسابقه هنری Martians888، توسط پلتفرم Mars4 NFT !

راه اندازی مسابقه هنری Martians888، توسط پلتفرم Mars4 NFT !

مارس 4 متاورس (Mars4 Metaverse)، پلتفرمی منحصربفرد که به دارندگان رمزارز اجازه می‌دهد زمین‌های مریخ را به عنوان توکن‌های غیرقابل تعویض(NFT) بخرند، یکی از بزرگترین رقابت‌ها در تاریخ بخش‌های NFT و گیم فای (GameFi) را آغاز می‌کند.

Mars4 و اسکچر (Sketchar)، از علاقه مندان به NFT دعوت می کنند تا 888 آواتار مینت کنند و برای 35000 دلار به رقابت بپردازند.

طبق اعلام رسمی که توسط تیم متمرکز Mars4 NFT به اشتراک گذاشته شده است، مسابقه هنری Martians888، یک تورنمنت جهانی NFT را معرفی می کند.

با همکاری اکوسیستم هنر دیجیتال Sketchar، هر علاقه‌مند به هنر Web3 را صرف نظر از سطح مهارت‌های نقاشی خود دعوت می‌کند تا یکی از 888 مریخی(Martians) منحصربه‌فرد را از طریق برنامه Sketchar به کار ببرند.

برای پیوستن به این رقابت، کاربران اینترنت فقط باید اپلیکیشن Sketchar را دانلود کنند و نماد Martians در نمونه کریتیو هاب (Creative Hub) را انتخاب کنند. سپس، کاربران می توانند الگوهای طرح کلی شخصیت های منحصر به فرد خود را پر کنند. هر شخصیت در دراپ Martians888 به اشتراک گذاشته خواهد شد.

888 عدد از بهترین آواتارها با رفراندوم مشترک جامعه Sketchar و نمایندگان تیم اجرایی Mars4 به همراه کارشناسان برجسته ارزهای دیجیتال و NFT، انتخاب خواهند شد.

برندگان، جوایز 35000 دلاری را به اشتراک خواهند گذاشت. علاوه بر این، شاهکارهای آنها در بازار Sketchar و سایر کلکسیون های دیجیتالی تبلیغ می‌شوند.

نحوه خرید زمین در سیاره سرخ با NFT

888 آواتار مریخی منحصر به فرد ساخته شده توسط برندگان، در دنیای Mars4 به عنوان شخصیت های درون بازی گنجانده می شود. به این ترتیب، هر کاربر می تواند در این متاورس عجیب و غریب سهیم باشد.

Mars4 از داده های ناسا در مورد سطح مریخ استفاده می کند. تیم آن هزاران NFT ایجاد کرد.

از سه ماهه چهارم سال 2021 (پائیز 1400)، تعداد 99888 قطعه زمین منحصر به فرد برای فروش در قالب توکن های دیجیتال، موجود است.

علاوه بر NFTها، یک طراحی توکنومیکال دوگانه این برنامه، همچنین شامل دلارهای MARS4 است که نوعی استیبل کوین هدفمند میباشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *